Naszą Izbę reprezentowali pasjonaci sportów zimowych mec. Marek Duszyński, mec. Tomasz Czapla oraz aplikanci Jarosław Cierniak, Łukasz Michalak i Kacper Kaleta.

Zawody w slalomie gigancie składały się z dwóch przejazdów, gdzie do końcowego rezultatu liczony był lepszy przejazd. W grupie VI Marek Duszyński zajął 2. miejsce, w grupie VII Tomasz Czapla stanął na najniższym stopniu podium, natomiast rywalizację w grupie VIII wygrał Jarosław Cierniak, osiągając jednocześnie najlepszy czas całych zawodów. W tej samej grupie 6. miejsce zajął Kacper Kaleta, a tuż za nim był Łukasz Michalak.

Sukcesami naszych reprezentantów zakończył się również SKIM&L CUP 2019 (Puchar Lekarzy, Prawników i Farmaceutów). Zawody obyły się na bardzo wymagającej trasie FIS, na której kilka dni wcześniej rozgrywane były Mistrzostwa Polski PZN. Startowano w dwóch konkurencjach, w slalomie gigancie z podziałem na kategorie wiekowe, oraz w slalomie w kategorii open. W gigancie Marek Duszyński zajął 10. miejsce w grupie M03, Tomasz Czapla zdobył brązowy medal w grupie M04, a Jarosław Cierniak był drugi w kategorii M06. Rywalizację w slalomie Cierniak zakończył ponownie na drugim miejscu, Czapla był 20., a Duszyński 24. Jarosław Cierniak otrzymał również nagrodę dla najlepszego narciarza spośród prawników.

Serdecznie gratulujemy!

Fotorelację z obydwu zawodów wykonał Kamil Pastusiak z Agencji Fotografii Sportowej KamPas Sport (kampas-sport.eu, kampas-sport@wp.pl)