Wydarzenia kulturalne i sportowe

Jesteś tutaj://Wydarzenia kulturalne i sportowe
Wydarzenia kulturalne i sportowe2019-01-16T14:03:27+02:00

WSZYSTKIE WYDARZENIA KULTURALNE I SPORTOWE

WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ OIRP LUBLIN

WYDARZENIA ORGANIZOWANE PRZEZ PODMIOTY ZEWNĘTRZNE

Aktualności

Informacje dot. wydarzeń kulturalnych i sportowych organizowanych przez OIRP w Lublinie, samorządowe organy krajowe i podmioty zewnętrzne. Aby wyświetlić szczegółowy plan nadchodzących wydarzeń z wybranej kategorii, kliknij przycisk powyżej.

VI Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych: Sominy, 6-9 czerwca 2019 r.

Zeszłoroczny V Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych, który miał miejsce w Dębkach, okazał się bardzo udany i wyjątkowy. Dopisało właściwie wszystko: wspaniali uczestnicy, położony kilkadziesiąt metrów od morza ośrodek, dużo słońca, piękne nadmorskie krajobrazy. Sukces ten zawdzięczamy nie tylko organizacji, pięknemu miejscu i pogodzie ale też, a może przede wszystkim, [...]

15 maja 2019|

Uroczyste obchody 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Członkowie lubelskiego samorządu radców prawnych uczestniczyli w uroczystych obchodach 228. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jak co roku odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta w Trybunale Koronnym, a w archikatedrze lubelskiej została odprawiona msza św. w intencji ojczyzny. Uroczystości na Placu Litewskim rozpoczęły się koło południa od apelu, następnie można [...]

8 maja 2019|

Zwycięstwo drużyny OIRP w Lublinie w XI Ogólnopolskich Mistrzostwach Radców Prawnych w Halowej Piłce Nożnej w Kielcach

Drużyna OIRP w Lublinie wystąpiła w składzie: Sławomir Bereza, Jacek Borsukiewicz, Mirosław Bielak, Miłosz Borowiecki, Mateusz Chmielnicki, Mateusz Dudek, Łukasz Bańkowski, Krzysztof Gołaszewski, Patryk Łysakowski, Dawid Wicha i Michał Wasil. W meczu finałowym lubelska drużyna wynikiem 1:0 pokonała zawodników z OIRP Wrocław (bramka Mirosław Bielak). Mateusz Dudek został wybrany najlepszym [...]

16 kwietnia 2019|

VI Mistrzostwa Radców Prawnych w Biegu na Dystansie Półmaratonu oraz w Biegu na 10 km: Opole, 11 maja 2019 r.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Opolu serdecznie zaprasza wszystkich radców prawnych i aplikantów radcowskich do wzięcia udziału w VI Mistrzostwach Radców Prawnych w Biegu na Dystansie Półmaratonu oraz w Biegu na 10 km w dniu  11 maja 2019 r.,które to zawody będą odbywały się w ramach imprezy Maraton Opolski 2019. Bieg [...]

16 kwietnia 2019|

Konkurs wiedzy o wykonywaniu zawodu radcy prawnego

12 kwietnia br. w Ośrodku Dydaktyczno- Szkoleniowym Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie odbył się finał III edycji Konkursu wiedzy o wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Studenckie Koło Naukowe Profesji Prawniczych działające przy Katedrze Prawa Informatycznego i Zawodów Prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. [...]

15 kwietnia 2019|

Drugie miejsce drużyny OIRP Lublin w III Turnieju Prawników w piłce nożnej o Puchar Prezesa SO w Przemyślu

Drużyna piłki nożnej OIRP w Lublinie, na zaproszenie Prezesa Sądu Okręgowego w Przemyślu, 30 marca br. wzięła udział w III Turnieju Prawników w Piłce Nożnej. W Turnieju wzięło udział 6 drużyn, zaś same zawody były rozgrywane w formule „każdy z każdym”. Nasza drużyna rozpoczęła rozgrywki od remisu 1:1 z gospodarzami [...]

9 kwietnia 2019|

II miejsce drużyny OIRP w Lublinie w II edycji Turnieju w Koszykówce o Puchar Dziekana OIRP w Rzeszowie

Drużyna OIRP w Lublinie wywalczyła II miejsce! Serdecznie GRATULUJEMY! Skład naszej drużyny: Sławomir Bereza, Michał Czerwonka, Dominik Derwisz, Tomasz Marzec, Arkadiusz Mirosław, Marcin Śmigielski, Tomasz Stolat, Paweł Urbanowicz, apl. radc. Dominik Seroka. Michał Czerwonka najlepszy w konkursie rzutów za trzy punkty! Więcej zdjęć na naszym funpage'u: https://www.facebook.com/oirplublin/posts/1624791747623827

25 marca 2019|
Wyświetl starsze wiadomości