Prezydium Rady

Arkadiusz Bereza

Dziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Bartosz Gdulewicz

Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Urszula Nieborak

Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Anna Fermus-Bobowiec

Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Jarosław Edeński

Skarbnik Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Krzysztof Adamski

Sekretarz Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Hanna Chabros

Członek Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Marzena Kucharska-Derwisz

Członek Prezydium Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie

Członkowie Rady

  1. Adamski Krzysztof
  2. Bartnik Sławomir
  3. Chabros Hanna
  4. Chruściel Paweł
  5. Cioch Barbara
  6. Edeński Jarosław
  7. Ejsmond-Zając Halina
  8. Fermus-Bobowiec Anna
  9. Gdulewicz Bartosz
  10. Grzyb Jan
  11. Jastrząb Zbigniew
  12. Kępa Monika
  13. Klech Katarzyna
  14. Kopiec Irena
  15. Król Joanna
  16. Kubicz Leszek
  17. Kucharska-Derwisz Marzena
  18. Mazur Marek
  19. Nieborak Urszula
  20. Rokita-Kasprzyk Justyna
  21. Szałacha-Małysz Edyta

Okręgowy Sąd Dyscyplinarny

Przewodniczący:

Koksanowicz Grzegorz

Zastępcy Przewodniczącego:

  1. Bielecka Bożena
  2. Bilkiewicz-Bańka Bożena
  3. Jakubowska-Rybczyńska Anna
  4. Kłos-Czerwińska Joanna
  5. Kulik Marek
  6. Piskorski Jerzy
  7. Strzelec Paweł

Członkowie:

  1. Boryc Wojciech
  2. Cegiełko Paweł
  3. Fałdyga Piotr
  4. Filipek-Kraczek Zofia
  5. Franus-Wyrwich Beata
  6. Grabek Tomasz
  7. Kutrzuba Paweł
  8. Majerowska Renata
  9. Marcewicz-Kochnio Olimpia
  10. Marzec Tomasz
  11. Piórecka Ewa
  12. Silmanowicz Teresa
  13. Wagner Arkadiusz
  14. Warych Artur

Rzecznik Dyscyplinarny

Rzecznik Dyscyplinarny:

Patrycja Kozłowska-Kalisz

Zastępcy Rzecznika Dyscyplinarnego:

  1. Bartoszcze Savci Paulina
  2. Miaskowski Jaromir
  3. Nowachowicz Mariusz
  4. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
  5. Rzedzicka Magdalena
  6. Szczekala Agnieszka
  7. Ząbek Hubert

Okręgowa Komisja Rewizyjna

Przewodniczący:

Markisz Monika

Zastępca Przewodniczącego:

Leńczuk Jacek

Członkowie:

  1. Chmiel Zbigniew
  2. Czerwińska Grażyna
  3. Górny Leszek
  4. Kowalik Agata
  5. Michniewicz Małgorzata
  6. Pecyna-Bądos Katarzyna
  7. Sobuś Rafał

Członek Krajowej Rady Radców Prawnych, o którym mowa w art. 59 ust. 1 ustawy o radcach prawnych

Hanna Chabros

Delegaci na Krajowy Zjazd Radców Prawnych

  1. Baron Dorota
  2. Bartnik Sławomir
  3. Bereza Arkadiusz
  4. Bereza Sławomir
  5. Czerwonka Michał
  6. Klech Katarzyna
  7. Kozłowska-Kalisz Patrycja
  8. Kutrzuba Paweł
  9. Leńczuk Jacek
  10. Misiejuk Ireneusz
  11. Nieborak Urszula
  12. Ogrodnik-Kołodziejczyk Beata
  13. Pilipiec Sławomir
  14. Stecyk-Kalwas Teresa
  15. Urbanowicz Ewa

Rzecznik Prasowy

Ewa Urbanowicz
Tel. 605 357 507
E-mail: rzecznikprasowy@oirp.lublin.pl

Komisja ds. aplikacji

Przewodnicząca:

Anna Fermus – Bobowiec

Członkowie:

  1. Monika Kępa
  2. Katarzyna Kufel-Urbanowicz
  3. Sławomir Pilipiec
  4. Iwona Szymanek-Mazur
  5. Hubert Ząbek
  6. Eryk Pietrusiński

Komisja ds. integracji środowiskowej i komunikacji społecznej

Przewodniczący:

Katarzyna Klech

Członkowie:

  1. Jacek Leńczuk
  2. Beata Ogrodnik – Kołodziejczyk
  3. Ewa Urbanowicz
  4. Paweł Urbanowicz
  5. Malwina Skrzynecka
  6. Izabela Latusek

Komisja ds. socjalnych

Przewodniczący:

Jan Grzyb

Członkowie:

  1. Anna Komarska
  2. Teresa Piekarczyk
  3. Andrzej Pruszkowski
  4. Joanna Witkowska

Komisja wydawnicza (Rady Programowej czasopisma „Prawnik”)

Przewodniczący:

Arkadiusz Bereza

Członkowie:

  1. Krzysztof Adamski
  2. Anna Fermus – Bobowiec
  3. Jarosław Kostrubiec
  4. Joanna Lalak – Krzyżanowska
  5. Mariusz Nowachowicz
  6. Andrzej Pruszkowski
  7. Dorota Sławińska
  8. Edyta Szałacha-Małysz
  9. Ewa Urbanowicz
  10. Tomasz Woś

Komisja ds. wykonywania zawodu

Przewodniczący:

Sławomir Bartnik

Członkowie:

  1. Małgorzata Dąbek
  2. Leszek Kubicz
  3. Marzena Kucharska-Derwisz
  4. Ireneusz Misiejuk
  5. Jarosław Nogalski
  6. Barbara Olech
  7. Tomasz Sowa

Komisja do spraw wizerunku radcy prawnego

Przewodnicząca:

Justyna Rokita – Kasprzyk

Członkowie:

  1. Ewa Anasiewicz-Wilk
  2. Justyna Birska-Fornal
  3. Damian Bara
  4. Natalia Karpiuk
  5. Monika Markisz
  6. Milena Tarasiuk
  7. Małgorzata Szreniawska
  8. Ewa Urbanowicz
  9. Tomasz Toruń (aplikant radcowski)
  10. Izabela Latusek (rod. Cąkała)
  11. Justyna Nesterak-Klamer
  12. Łukasz Bolesta
  13. Maria Baranowska-Bolesta

Komisja ds. sportu

Przewodniczący:

Marek Duszyński

Członkowie:

  1. Marcin Andrzejewicz
  2. Sławomir Bereza
  3. Jarosław Cierniak
  4. Dominik Derwisz
  5. Oliwia Wójcik
  6. Karol Kagan
  7. Eryk Pietrusiński

Komisja ds. działalności kulturalnej

Przewodniczący:

Marian Cichosz

Członkowie:

  1. Agnieszka Lech
  2. Aleksandra Golec-Grzymek
  3. Iwona Kaleta-Kalbarczk
  4. Iwona Szymanek-Mazur
  5. Katarzyna Hanas
  6. Magdalena Korona-Tobała

Komisja ds. kontaktów międzynarodowych

Przewodnicząca:

Marzena Kucharska-Derwisz

Członkowie:

  1. Marzena Świstak
  2. Agnieszka Książek
  3. Katarzyna Siwek-Gomuła
  4. Aleksandra Dziubek
  5. Karol Kagan
  6. Michał Wasil

Rzecznik Funduszu Seniora

Irena Kopiec