Piątek – ok. godz. 17 losowanie gier – wyniki losowania zostaną opublikowane na fb. Plan gier na niedzielę oraz wyniki gier zostaną opublikowane w sobotę w godzinach wieczornych.

Następnie widzimy się w Perłowej Pijalni Piwa przy ul. Bernardyńskiej 15. Na zwiedzanie podziemi browaru, grupy wejdą w dwóch turach zgodnie z rozesłanymi wiadomościami. Na koniec zwiedzania degustacja 🍻.

Sobota

9.00 – rozpoczęcie gier turniejowych,  4 korty rozgrzewkowe są dostępne od g. 8 dlatego zawodnicy o g. 9  powinni przystąpić do gry na punkty.

12.00 – oficjalne rozpoczęcie turnieju z udziałem Dziekana Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych i Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie oraz Sponsorów turnieju. Obecność na otwarciu obowiązkowa (będą talony na obiadki).

UWAGA! o godz. 11.55 mecze zostaną przerwane niezależnie od stanu gry a zawodnicy zostaną poproszeni o przejście na kort główny na uroczyste rozpoczęcie turnieju. Podczas rozpoczęcia organizator rozda talony na obiady w sobotę i niedzielę.

Rozgrywki będą prowadzone w grupach  w formule: dwa sety od stanu 2:2 z przewagami, półfinały i finały w niedzielę od stanu 0:0 z przewagami, trzeci set supertiebreak, rozgrzewka max. 10 minut przed meczem. Na każdy mecz przypadają 3 nowe piłki do pobrania u sędziego. Niezwłocznie po zakończeniu meczu zawodniczka/zawodnik wygrywający podaje wynik sędziemu i zdaje mu zużyte piłki.

O godz. 20.00 widzimy się na imprezie integracyjnej w restauracji Central Park przy kortach. Podczas imprezy wśród uczestników zostaną rozdane podarunki i rozlosowane nagrody – ufundowane przez Sponsorów turnieju.

OBIADY

Podczas rozgrywek organizator przewidział obiady dla zawodników. Będą one wydawane w restauracji Central Park obok kortów – w sobotę w godz. 13 -17, w niedzielę w godz. 12-17 po okazaniu talonu obiadowego. Dodatkowo dla uczestników turnieju na hasło TURNIEJ PRAWNIKÓW kawa i herbata w promocyjnej cenie.

PERŁA – sponsor turnieju ufundował uczestnikom butelkowane piwo PERŁA, które będzie dostępne w lodówce w restauracji Central Park. Na kortach obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu, który można spożywać wyłącznie w restauracji Central Park obok kortów.

Opiekę nad zawodnikami sprawują koledzy Jarosław Cierniak i Michał Wróblewski, proszę się do nich zwracać o udzielenie wszelkiej pomocy i informacji.

Mamy do dyspozycji bezpłatny parking. Po wjeździe na teren KUL skręcamy w lewo i jedziemy prosto mijając halę tenisową po prawej stronie. Następnie za dużym budynkiem skręcamy w lewo na parking. Na pozostałym terenie obowiązuje strefa płatnego parkowania i trzeba wykupić bilet parkingowy. Jest to kontrolowane i za brak biletu może zostać nałożony mandat.